offensiva

Ofensywa reklamowa

Od pomysłu, po odbiór finalnego produktu. Od drobnych realizacji, po kompleksowe projekty na wielu płaszczyznach jednocześnie. Niezależnie od tego, czy dopiero startujesz, czy działasz już wiele lat w swojej branży - pomożemy Ci zwiększyć sprzedaż i poprawić swój wizerunek. Jeśli posiadasz już własny dział marketingowy, który nieco przyrdzewiał i cierpi na brak pomysłów - chętnie pomożemy.

Jesteśmy w stanie przygotować i zrealizować ofensywę marketingową adekwatnie do Twoich potrzeb, dostępnego czasu i budżetu.

Wymieniając pokrótce, możemy Ci zaoferować:

Ofensywa internetowa

Jesteśmy w stanie przeprowadzić działania internetowe różnego kalibru. Od prostych, ale nowoczesnych, responsywnych stron www, przez aplikacje społecznościowe aż po dedykowane, często bardzo skomplikowane, systemy informatyczne. Jeśli coś może działać w przeglądarce internetowej, to znaczy, że jesteśmy w stanie to zrobić. Jeśli masz wątpliwości czy na pewno się da, skontaktuj się z nami, lubimy wyzwania.

Posiadamy i wykorzystujemy w projektach wiedzę z zakresu responsywnego designu, optymalizacji metodami white-SEO, ergonomii i dostępności. Jeśli nie jesteś rekinem internetu i te wszystkie określenia to jakaś czarna magia - nie martw się, potrafimy też wszystko wyjaśnić "po Polsku", czyli bez zbędnego informatycznego żargonu.

W wielkim skrócie:

Ofensywa fotograficzna

Dysponujemy sprzętem umożliwiającym realizację sesji fotograficznych bezpośrednio w Twojej firmie lub w naszym mini-atelier.

Żyjemy w czasach, gdy bardzo duża część sprzedaży odbywa się za pośrednictwem Internetu. Klienci często wybierają produkty na podstawie zaprezentowanego przez firmy materiału. Twoi potencjalni Klienci podejmą wstępną ocenę Twojej firmy na podstawie tego, co zobaczą na Twojej stronie internetowej. Nie da się ukryć, że jednym z kluczowych elementów Twojego wizerunku są profesjonalne zdjęcia, bo dobre fotografie robią różnicę.

Co możemy sfotografować?

Praktycznie wszystko, czyli między innymi:
Podobnie, jak miliony stron internetowych na całym świecie wykorzystujemy ciasteczka (cookies) do prowadzenia anonimowej statystyki odwiedzin naszej strony. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich użycie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. UKRYJ TEN KOMUNIKAT